Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valóban gerincferdülésem lehet?

Valóban gerincferdülésem lehet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban hirtelen nagyon elkezdtem félni attól, hogy gerincferdülésem van. Mert katonának készülök, és ott ez kizáró ok sajnos és emiatt félek. A vállaim egy szintben, egyik sincs a másiknál lejjebb, anyum egyenesnek látja a hátam (egészségügyis dolgozó), nem látható benne semmi elhajlás.

Meg asszem hanyagtartás szerűt észleltem magamon, anyum szerint az sincs.. Az utóbbi időben elég sokat ülök gép előtt, és fáj a hátam a sok üléstől már, a kondit, az edzést is abbahagytam az érettségi miatt egy kis időre, pedig edzettem rendesen. 19 Éves fiú vagyok..



2018. máj. 16. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy ortopéd orvossal, ő biztosan tud mondani. De, ha anyukád azt mondja nincs semmi féle jele, akkor csak bebeszéled magadnak. Sok szerencsét az érettségihez. :)
2018. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!