Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Dorinaaaaaaaaaaa kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy dr. Béres Gyögy orvossal kapcsolatban setleg kinek van tapasztalata? Illetve ki mit hallot, tud róla?

Figyelt kérdés

Az uzsokiban műt és most júniusban műtené a térdem keresztszalag szakadással. Az apukája dr. Hangody László nagyon híres Magyarországon és Amerikában is elismert orvos.. Viszont a fia még nagyon fiatal és csak 5 éve műt ilyen sérüléseket... Szimpatikus volt számomra a doki, de sajnos azt nem tudom, hogy szakaemberként milyen ezért kérdezlek titeket!Idén leszek még csak 18 úgyhogy még sokáig szeretném használni a lábam, és amilyen gyorsan csak lehet visszatérni az atlétika pályára és a versenyekre egy teljesen egészséges lábbal..! :))


Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. máj. 25. 16:39
 1/1 Bungyurda válasza:
Szia. Megműtött azóta esetleg? Gondolkodom, hogy én is oda megyek a szalagommal, de Dr. Hangodyhoz. Illetve engem a műtét utánni rehab érdekelne. Mankót kaptál, hány napig kellett bent lenni? Térd rögzítőt alkalmaznak? Gyógytornára hova küldenek?
2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!