Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Iskolai sportnapra szerintetek...

Iskolai sportnapra szerintetek befáslizzam a bokámat vagy ragasztassak fel rá kinesio tape-t?

Figyelt kérdés
Pár hete húztam meg, néha minimálisan még mindig fáj. Nem akadályoz semmiben, inkább azt szeretném megelőzni, hogy újra meghúzzam vagy kimenjen. Ti melyiket javasolnátok? Melyik lenne kevésbé "ciki"?

2018. jún. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
miért lenne ciki bármelyik is? a tape szerintem hatékonyabb, mint a fásli
2018. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

A tape nem ér semmit, kamu. Nem véletlen, hogy ilyen harsány neon színekben van, minden a külcsín, belső semmi.

A profi sportolók között is divatban volt kb 1 évig, aztán rájöttek, hogy nem jó semmire, érdekes módon nincs is rajtuk.

2018. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Fáslizd be, de én biztosan nem sportolnék rá, mert 100%, hogy megint el fog bxódni.
2018. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!