Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért dagadt fel kétszer...

Miért dagadt fel kétszer akkorára a bokám?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 18:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Szalagszakadásom volt ŕészlegesen, és az utóbbi napokban lekerült a bokamerevítő, mert már könnyem járok nélküle is. Már egész szép volt a lábam, de a mai napra kétszer akkora lett.
2018. jún. 14. 18:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túlterhelted. Ez sajnos elég becsapós tud lenni, mert az ember ha már nem érez nagy fájdalmat, azt hiszi, minden rendben, pedig korántsem.


Nekem az első alkalommal sajnos túl hamar levették a gipszet (három nap után), és azt mondták, terheljem. Iszonyatosan fájt, ha mentem, és csak két hónap múlva derült ki, hogy nem lett volna szabad terhelni egyáltalán, plusz kezeléseket kellett volna kapnom (elektromos, vizes, gyógytorna); ezeket később meg is kezdtem, de még így is nagyon hosszú időbe telt a teljes gyógyulás.


A másodiknál tehát már rutinos voltam, és 6 napig egyáltalán nem álltam rá, és megmondtam az első kontrollon a dokinak, hogy mi a helyzet (mert megkérdezte, hogy miért használok mankót, miért nem terhelem...)

Összesen két hétig volt rajtam éjjel-nappal a rögzítő, utána még négy hétig éjszaka már nem, és TÉNYLEG csak nagyon fokozatosan terheltem; aztán gyógytorna, és így kb. három hónap alatt rendbe is jött.

2018. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!