Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez tores utan normalis?

Ez tores utan normalis?

Figyelt kérdés
23-an eltorott a kis ujjam. Most levettuk a kotest meg a sint hogy ujrakossuk. Igy 24 nap utan normalis hogy csak minimalisan tudom mozgatni az ujjam? Keptelen vagyok behajlitani es probalom minel jobban pihentetni, csak nem tudom hogy ez normalis avagy nem..

2018. jún. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig volt nekem az ujjam besinezve es en sem tudtam mozgatni, behajlitani. Melegvizbe tettem es utana kezdett visszatérni az élet bele. Igaz, 1-2 hétig még nem tudtam normalisan hasznalni.

Ha neked még kell a sín, szerintem még ne csinald.

2018. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem mozog, mert az izmok elmerevednek. Ha az orvos azt mondja már lehet mozgatni, akkor óvatosan lassan vízben kell tornáztatni.
2018. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok hülye, de "levettük a kötést meg sínt hogy újrakössük." Ezt írod.Ti kötöttétek be, meg vettétek le nem orvos?
2018. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!