Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bal lábfejem kis lábujja...

Bal lábfejem kis lábujja mozdításakor fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mai napon munka végefelé átgurult a béka (raklapemelő) a bal lábamon és nem éreztem annyira fájdalmat, de fájt egy picit, főleg, mikor behajlítom. Biztosan betudnám, de akkor biztosan kiáltanék egy akkorát. A béka jobb irányból bal irányba haladt, csak a kis lábujjam kapott egy picit.

Nem lila, nem dagadt be, picit piros, körmöm se tört be.

Végignyomkodtam és középtájt fáj, ha erősen nyomom meg.

Leejtőn alig bírtam lemenni, de felfele menet nem volt gond.

Szeretném elkerülni a dokit és lehetőleg szeretném, ha 2 nap múlva tudnék rendesen dolgozni menni. A kutya és a macska is elkezdett a lábujjamra felfigyelni :D

Mit tegyek? Lassan fürdök. Seb nincsen.



2018. jún. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Orvos!
2018. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lóbalzsam nem oldja meg?
2018. jún. 29. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

1-es. Az orvos egy foglalkozás neve, de nem válasz.


A "menj el sebészetre" pl az már válasz lenne.


Amúgy elvileg lehet a zúzódástól a repedésen át a törésig bármi. A kisujjat nem gipszelik, tehát azért nem "Orvos!", de ha pár napon belül nem múlik el, egy röntgent érdemes csináltatni. Az exem belerúgott egy szobabiciklibe, ő is menni "Orvos!" de azon kívül, hogy a röntgen kimutatta a törést, sok okosat nem tudtak tenni vele. Aztán meggyógyult.

2018. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, mint mondtam se nem lila, se nem duzzadt fel a lábujjam. Vagy csak ezzel biztosan észlelhető az, hogy mi van a lábujjammal?
2018. jún. 29. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Na? Változott?
2018. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!