Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lapocka táji fájdalom hónapok...

Lapocka táji fájdalom hónapok óta? Becsípödés? Húzódás?

Figyelt kérdés
Már vagy több mint fél éve fáj a gerincem mellett a lapockám tájékán a hátam. Nem folyamatosan csak bizonyos pozicioba, föként ülésnél. Kiegyenesedve a fejem nem is bírom lehajtani teljesen, mert nagyon húzódik. Hátrafekve ha a fejem alatt párna van szintén. Van hogy a bordámba is belenyilal. Orvosnál már voltam, hosszú sztori, de a lényeg hogy semmire nem jutottam. Mi lehet ez? Valakinek volt már ilyen? 17/f
2018. júl. 24. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el gyógymasszőrhöz, ő majd rendbe hozza!
2018. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Masszőr, csontkovács, nyújtás, lazítás. Ennyi a gyógymód.
2018. júl. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. júl. 24. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elmúlt-e, de azért leírom, hátha segít akár másnak, aki idetéved. Én is ezzel szenvedtem nemrég, alapból csontkovácshoz jártam ilyen problémával, de most babát várok, így ez kizárva. Nekem az adott terület forró vizes zuhanyoztatása és árnika krém sokat segített a tüneteken. (Én meghúztam matracátfordítás közben, azt hittem, egyedül még mennek ilyen dolgok... majd pár napra rá be is csípődött, karomat se tudtam mozgatni, ágyból a férjem segített felkelni... Meleg vízzel és a krémmel pár nap alatt mozgásképes lettem, bár enyhe fájdalom elég sokáig tartott még utána)
2018. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!