Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Könnyű sérüléskor kötelező...

Könnyű sérüléskor kötelező mentőt hivni?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem hogy mondjuk el esik valaki biciklivel és mondjuk kicsit vérzik a keze akkor kötelező mentőt hivni? A válaszokat előre is köszi:)

2018. aug. 1. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kocsival ütötted el akkor igen. Mert ha valami baja lesz később az esésből eredendően akkor rádhúzhatják a cserbenhagyásos gázolást. Függetlenül attól, hogy esetleg a bicajos volt a hibás.
2018. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen elütéskor igen. De ha például csúszik az út és elesik. Akkor?
2018. aug. 1. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
2 Akkor is, ezzel tudod védeni magad, hogy te megtettél minden tőled telhetőt, még akkor is ha ő volt a hibás.
2018. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha elengeded, és esetleg van egy belső sérülése, amit nem lehet szabad szemmel látni, és ebből fakadóan kórházba kerül, téged fognak elővenni.
2018. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2018. aug. 1. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi orbitális baromságot... Úr isten! Akkor orvosként elmondok pár dolgot.


MENTŐT CSAK INDOKOLT ESETBEN HÍVUNK!!!


Indokolt esetnek számít ha elcsaptad az illetőt kocsival, az is indokolt eset ha, ömlik az illetőből a vér. Amennyiben előtted elesik valaki, odamész hozzá, és megkérdezed, hogy jól van-e, innentől senki nem köthet beléd, ha azt mondja igen, AKKOR NEM HÍVSZ MENTŐT! Onnantól az ő felelőssége! Ha belső vérzése van akkor is, de én olyan belső vérzést aminek semmi tünete nincs még nem láttam.

2018. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!