Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Félreléptem, feldagadt a...

Félreléptem, feldagadt a bokám, eleinte fájt de már nem. Mi lehet a baj? Mi tõrtént vele?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelott futás közben félreléptem. Rá tudtam állni de nagyon fájt. Aznap még elég sokat járkáltam vele, sõt azóta minden nap. (Nem volt más választasom)

Azóta eltelt egy hét, már szinte sosem érzem hogy fájna de nagyon felvan dagadva. Mi lehet a probléma? Tudtok tanácsot adni a kezelésére? (A vizes borogatás nem használt)

Elore is köszönöm!



2018. aug. 7. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha csak zúzódás,akkor bokarögzítő kéne ha járkálsz,de keveset kéne terhelni.Jó a fekete nadálytő kenőcs,használd! Ha esetleg bokaszalag részleges szakadás,akkor fűző+pihentetés hetekig.Sajna nincs röntgenszemem,nem ártana bebattyogni a legközelebbi traumatológiára,az a biztos! Jobbulást Neked!
2018. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. aug. 8. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!