Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen módszerekkel csinálhato...

Milyen módszerekkel csinálhatom meg azt, hogy az új focicipőm ne törje a sarkam?

Figyelt kérdés
Holnap Meccsem lesz. (Foci) De az a gond, hogy tegnap vettem egy új focicipőt, de az edzésen nagyon megtörte a sarkam :( De van egy érzésem, ha begyógyul a seb a sarkamon akkor, ha ismét fel venném a cipőt, akkor megint sebes lenne a lábam. Mit tudnék csinálni, hogy a lábam formáját fel vegye?

2018. aug. 14. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha közönséges utcai cipőről lenne szó, azt mondanám, amit egy öreg cipész bácsi javasolt még régen, hogy a belül a sarkánál, az úgynevezett kérget kell egy kalapáccsal megütlegelni...(tudom, furán hangzik, de beválik) De egy foci cipőnél nem tudom... elviekben azok párnázott sarkúak. Nem?

De talán hasznos lehet a cipőtágító spray, aztán a kritikus helyen kitömni újságpapírral.


Ha feltörte a lábad, több variáció is lehet.

Van feltört, hólyagos lábra létezik vízhólyag elleni tapasz. Illetve ha nincs ilyened, amíg nem gyógyult be a sarkad, hátulra vághatsz a cipőd belsejébe (bármily furának tűnhet) csajoknak való tisztasági betétből, és a kritikus helyre ragasztod. Egyrészt párnázottságot ad, felszívhatja a folyadékot, ami a vízhólyagosodásból származik, másrészt kíméli a sérült sarkad, míg be nem gyógyul. Talán ez megoldható ha a zoknidon belülre rögzíted, nem tudom. Nekem a cipő belsejéhez ragasztva úgy, hogy kívülről nem is látszott: bevált.

Drukkolok a focimeccsedre, és hogy helyre jöjjön a lábad, mert tudom, mennyire tud fájni.

2018. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!