Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Balesetben csonkult a mutató...

Siolaci kérdése:

Balesetben csonkult a mutató ujjam fél ujjpercnyit, egy vélemény szerint ez már jogosíthat a roki kártyára, van konkrét infója valakinek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Így még egyenesen mutatni sem tudsz. Persze hogy jár rokkant kártya, és ingyen gyógyszer.
2018. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Hat azert nevetsegesnek tartanam ha ilyenert adnanak rokkant kartyat mar bocs de ha semmi mas bajod nem lett a balesetben nem ereznem jogosnak.
2018. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenért nem adják meg.
2018. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...köszönöm a válaszokat, de egyik sem releváns, konkrétumot nem tartalmaz...jó magam is viccesnek tartom, ha bárki ezért megkapja, de ha ki lehetne használni nem lennék balek...
2018. aug. 16. 06:12
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Milyen konkrétum kell?

Annak adják meg csak, aki vagy súlyosan fogyatékos, vagy súlyosan mozgáskorlátozott, vagy akadályoztatva van a mindennapi közlekedésben pl.

De te ettől még tudsz vezetni, tudsz tájékozódni, tehát ilyenfajta nehezítettséged nincsen.

2018. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor adják meg ha a domináns kéz súlyosan károsodik. Egy fél ujjperc nem számít annak.
2018. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, csak most láttam, hogy az előző válaszom fele lemaradt. Nekem a középső ujjamat kellett eltávolítani, kb. fél ujjpercem maradt (nem annyi hiányzik, annyi maradt). Erre annyit mondtak, hogy ezzel semmire nem vagyok jogosult, ha el is indítom az eljárást max. 1% egészségromlást állapítanak meg.
2018. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...még egyszer kösz a válaszokat, ami hasznos volt az egy sorstársé volt,...mellékesen nem gondoltam, hogy azt is meg kellene magyaráznom, hogy mi a konkrétum, ...rossz helyen jártam...
2018. aug. 18. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!