Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen nehéz mankóval közlekedni?

Milyen nehéz mankóval közlekedni?

Figyelt kérdés

Láttam az utcán egy srácot mankóval menni (valószínűleg a bokájával volt valami, az volt bekötve), és bár gyorsan tudott vele menni, kb sétáló tempóban, de nagyon kimerültnek tűnt, néha megingott, talán közel is állt az eleséshez.

Én még sosem jártam mankóval, de most kíváncsi lettem, mennyire nehéz menni úgy? Kb mekkora távot lehet (szoktak) vele megtenni? És mi a helyzet a lépcsőzéssel, tömegközlekedéssel?


2018. aug. 22. 22:50
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy engem láttál :D

Nekem is a bokám volt bekötve pár napja de nem azzal van a baj, lábközépcsont törésem volt.

A kérdésre válaszolva: egyáltalán nem mindegy hogy milyen sérülés miatt kell mankót használni. Pl nekem az elején annyira fájt a lábam (drótok is vannak benne), hogy inkább "ugráltam" mankóval, és ezért nagyon nehéz és fárasztó volt.

De most már csak egyet használok és sokkal könnyebb mivel a másik kezem szabad

2018. aug. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég körülményes, de legalább néhány ember megsajnál :D Az a rossz benne, hogy kiszolgáltaott vagy
2018. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!