Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen mankóval a buszon utazni?

Milyen mankóval a buszon utazni?

Figyelt kérdés
Megserult a bokám és mankóval kell járnom. Milyen lesz a buszon utazni suliba és vissza? Van valakinek ilyen tapasztalata?

2017. nov. 7. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van sajnos el volt torve a combnyak csontom azaz az egesz labam be volt gipszelve senki nem adta at a helyet az meg hagyjan. De mikor iskolataskaval laptoptaskaval es tesizsakkal vagyok +a manko es veletlen raestem egy emberre es meg neki alt feljebb😂 ugyan elnezest hogy nem tudok fel labon megalni.. szoval roviden:szar
2017. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem mankóval, hanem járógipszbe tett lábbal kellett időnként buszon, villamoson utazni. Az volt a tapasztalatom, hogy a gyerekek, fiatalok nagyon udvariasak voltak velem, sokszor átadták a helyüket, amikor észrevették, hogy gipszben van a lábam. A felnőtt, kb. 40 feletti korosztályról viszont ezt nem mondhatom el, sosem adta át senki a helyét. Simán elnézték, hogy én álljak.
2017. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én simán rászóltam bárkire, hogy fel lehet állni, mert én örülök, ha el kell jutnom A-ból B-be.


Nem érdekelt, ki fintorog, ki hány éves, de hadd ne bicegjek már a busz közepéig meg aztán vissza, ha az ajtó mellett is van közvetlen hely.

2017. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!