Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » To rákérdeznétek? Játszótéren...

To rákérdeznétek? Játszótéren anyuka egy 2 év körüli kislánnyal, a lábán vágási hegek az anyukának.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Voltunk ma lent a játszótéren, és egy elég fiatal forma anyuka (20-as évei közepén volt max) lejött a kislányával a játszótérre. Térdig érō szoknya volt rajta, és mikor leült a homokozó szélére akkor láttam, hogy a combján sok fehér heg volt. Legalább 20-30 darab kisebb és nagyobb is. Szerintem vágta magát. Nem friss hegek voltak egyáltalán, fehérek voltak és kidudorodtak. de azok egyértelmûen vágások voltak.

Ti finoman odamennétek beszélgetni, hogy minden rendben van-e, van-e szüksége valami segítségre, esetleg abuzív kapcsolatban él-e? Úgy gondolom figyelnünk és törōdnünk kell egymással, nem csak szemet hunyni minden felett. Lehet, hogy komoly baja van. Mit gondoltok errōl?


2018. máj. 22. 21:42
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *ti akart lenni, nem to!
2018. máj. 22. 21:42
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Vagy csak visszermutetje ...

Ha már fehérek a hegek akkor az minimum öt éves, szerintem foglalkozz a saját dolgoddal.

2018. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Előző vagyok külföldön lakom már 15 éve, de Magyarországon tényleg ez a szokás , hogy egymás lábát nézik a nők a játszótéren??
2018. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Szemben ült velem, persze, hogy ránéztem. Nem csak a lábára, de azom voltak a hegek, úgyhogy nyilván azon akadt meg a szemem...
2018. máj. 22. 21:48
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem mennék oda, és nem kérdeznék rá amihez semmi közöm. Főleg ha csak a játszótéren max egy hello hangzik el kettőnk között. Lehet rossz néven is venné, ha szóba hoznád( én ha egy idegen odajönne ezzel kiakadnék rendesen) Mivel magad is írtad, hogy régi hegek, így nem kell kíváncsiskodni. Mert amit te tervezel az nem törődés, hanem kíváncsiság. Nincs közöd hozzá-
2018. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Ha megismerkedünk és beszélgetni akar akármiről szívesen meghallatom de igy ismeretlenül tuti nem kérdezgetném.

2018. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj de szerinted nem lenne orbitális bunkóság a többéves hegeiről kérdezgetni? Lehet egy korábbi rossz kapcsolatából származnak. Semmi közöd hozzá.
2018. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
Ezek striák, nem vagdosás :) kamaszkori hirtelen növéstől "megszakad" a bőr és fehér csikos lesz
2018. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Tele vagyok striával, meg tudom különböztetni a vágásoktól.
2018. máj. 22. 21:51
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Én azért sem, mert egyértelmű, hogy nem aktuális a dolog. Egy régi időszakot meg minek felhánytorgatni egy vadidegennel?


Egy ismerősömtől nem félnék megkérdezni, bár még az is rizikós, hiszen ez egy nagyon privát és kényes dolog. Ki tudja mi miatt történt ez és hogyan lett vége. És ha pszichiátrián is volt? Biztos nem osztaná meg veled.

2018. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!