Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megcsípett a méhecske a...

Megcsípett a méhecske a mellem felett, lehet belőle bajom? 17\L

Figyelt kérdés
Ma megcsípett a méhecske a mellem felett bal oldalt, körülbelül 15-20 perce. Nem tudok róla hogy allergiás lennék a méhcsípésre, de attól tartok, hogy komolyabb baj lehet belőle, hogy közel a nyakamhoz ért a csípés. Még mindig fáj, de a csípés helye már nem dudorodik ki, mint a csípés pillanatában. Mit tegyek ilyen esetben? Volt valakinek hasonló esete? Válaszokat előre is köszönöm!

2018. szept. 12. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha méhecske volt, akkor az benned hagyta a fullánkját. Azt mindenképp el kell távolítani, mert abban van a méregzsákja. Addig is olvass utána a dolognak a neten. A Calcium ivása az nem jó, illetve hatástalan. Gyógyszertárba kaphatsz kenőcsöt, ami csillapítja az égő viszkető érzést. Engem tegnapelőtt két darázs csípett meg, most itt ülök bedagadt kézzel, és kenegetem magam.
2018. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem augusztusba a nyakam csípte meg, jól össze is fostam magam, hogy na, majd én itt meghalok a strandon. De szerencsére nem. Előtte sose csípett meg. Feldagadt, kicsit fájt, de annyi. Ha nincs más panaszod, ne aggódj, holnapra biztos elmúlik.😊


29N

2018. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, pár nap alatt elmúlt😊
2018. szept. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!