Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Arckoponya ct vizsgálat...

Arckoponya ct vizsgálat alkalmával kiderült, hogy a homlokomon volt régen, egy törés/repedés?

Figyelt kérdés

Nem tudok/tudtam róla, hogy lett volna baleset, de ezek szerint mégis történt valami csecsemőkorban, amiről nem tudok, és így 40 év elteltével tegnap megrökönyödve néztem a felvételt.

Most talán kiderül , hogy mitől fájt gyerekkoromban olyan sokat a fejem, valamint így felnőtt fejjel is.

Tudom, hogy sok év eltelt, de mit gondoltok, lehet ebből mégis valami probléma?


2018. szept. 13. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt inkább orvossal konzultáld meg.
2018. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg a szüleiddel.
2018. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, megyek vissza kontroll vizsgálatra két hét múlva, akkor beszélek az orvossal, viszem a felvételt.

Tudom, hogy a szüleim tudják a történetet, de sajnos ahogyan ismerem őket nem fognak egyenes választ adni (alkoholisták) de azért rá fogok kérdezni:-(

2018. szept. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!