Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mély, női tenyérnyi térdhorzso...

Mély, női tenyérnyi térdhorzsolás, láb begipszelése csak azért hogy ne hajlítgassam a térdem, és feküdjek? Törés, repedés nincs.

Figyelt kérdés

Súlyosabb mély térdhorzsolás, amit a baleset után bekötöttek, majd 1 nappal később kontrollon húzta a száját a doki, hogy csak ennyit csináltak a kollégák, erre lecserélte a kötést, és átküldött gipszeltetni, hogy úgy ne tudjam hajlítani, és mivel rohadt nehéz, ezért feküdjek.

1 hét múlvára mondta, hogy menjek be kontrollra. De már lement róla a vérömleny, és a dagadás, lejjebb csúszott kicsit a gipsz, és már az dörzsölgeti a sebet ha felállok kimenni wc-re pl, nagyon nem látom már értelmét így 1 nap után sem, nemhogy 7 napig!



2018. júl. 17. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval nekem úgy tűnik, hogy a gipsz azért vasn, mert merevítő nem volt (szappan se a mosdóban), gipsz ócsó, kontrollra meg bemondott valamit amikor már kb teljesen gyógyult lesz, és hagyjam addig békén, élvezzem a fekvést... de nem élvezem, főleg ezzel a több kilós ballassztal a lábamon.
2018. júl. 17. 21:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Még bírd ki kicsit. 2-3 nap múlva vedd le ha úgy látod.


Én 13 évesen a műtött, törött kezemről szedtem le és nem lett semmi baja. (Akkor már kivették belőle a rögzítő fémeket és összeforrt a csont)

2018. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!