Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor erősebben megütöm bármimet, elkezdek gondolkodni hogy mi van ha komolyabb bajom van és ezek után elkezdek szédülni?

Figyelt kérdés

Egyszer már elájultam miután edzésen félreléptem .És most mondhatjátok hogy ne gondoljak rossz dolgokra de nem tehetek róla.Csak úgy jönnek a gondolatok

Lehet ennek köze ahhoz,hogy egyszer baba koromban nekiestem a fejemmel a játszótéren a hintának?



2018. szept. 13. 15:33
 1/4 A kérdező kommentje:
És akkor beutaltak .Szörnyű volt azt mondtak betörőt a koponyám közbe nem is volt igaz.Lehet ez gyerekkori trauma miatti pánikroham?Forduljak orvoshoz?
2018. szept. 13. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Baba korodra nem hiszem hogy emlekszel. De ez biztos, hogy psziches gond. Total aterzem annyi kulonbseggel, hogy en meg nem ajultam el soha.
2018. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá köze természetesen. Pszichès problèma ezèrt pszichèsen gyógyítható is.
2018. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. szept. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!