Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan férfival érdemes komolya...

Olyan férfival érdemes komolyabb kapcsolatban gondolkodni, aki azt érzékelteti a kérdéseivel és rövid randikon, hogy csak akkor jön velem össze, ha lefogyok?

Figyelt kérdés

Mindig érdeklődik vagy személyesen, vagy írásban arról, hogy mit sportolok és milyen gyakran. Félreértés ne essék, kb. 15 kg plusz van rajtam és így tetszem magamnak, sportos és feszes vagyok.

Azért tettem fel a kérdést, mert pár éve egyre gyakrabban hallom ezt az elvárást párkapcsolatokban. Nagy része a kigyúrt csávóknak és csajoknak pedig legtöbbször boldogtalan és unatkozik a kapcsolatban, nincs fantázia, lendület, érzelmi intelligencia, csak megcsalások sorozata, sablonosan üres viselkedési formák, annak ellenére, hogy mindkét fél olyan tökéletes külsőleg, mintha egy színvonalas divatmagazinból lépett volna ki.

A komoly válaszokat előre is köszönöm. 28 N



2015. jan. 30. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. A szeretet feltétel nélküli. Vagy elfogad olyannak, amilyen vagy, vagy keressen mást. Az a szeretet nem szeretet, ami feltételhez van kötve.
2015. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
15 kg plusszal, hogy vagy sportos és feszes? mennyi a testzsírszázalékod?
2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Keress és találj olyat, akivel megértitek és elfogadjátok egymást, "amint van" úgy.
2015. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp megkérdezném, miért érdekli - lehet, hogy más van a háttérben. Az az érzésem, hogy számodra a súlyod érzékeny téma, ilyenkor hajlamos az ember túlreagálni vagy félreérteni a dolgokat.

Ha tényleg ilyen feltételhez kötné a kapcsolatot, akkor felejtős a pasi.

Mindettől függetlenül ha tényleg van rajtad plusz, próbálj meg megszabadulni tőle - nem mások elvárásai, hanem a saját jó közérzeted és egészséged érdekében.

2015. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet reális az elvárás. Attól függ. Mutatsz egy képet megmondom.
2015. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én nő vagyok,de tényleg rakj fel pl egy fej nélküli fotót. Lehet nem akar rosszat a pasi,a férjem például őszintén megmondta,hogy ha szülés után elhíztam volna - (ez nálam + 15kg),is nagyon szeretne,de nem kívánna,legalább is nem annyira mint most.
2015. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne tegyél fel fej nélkülit,kösz. A kérdés nem a kérdező zsűrizése, hanem hogy ilyen ultimátummal szabad-e komoly kapcsolaton gondolkodni: A válasz: nem.
2015. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"kb. 15 kg plusz van rajtam és így tetszem magamnak, sportos és feszes vagyok. "

Ez rohadt nagy kamu. Aki komolyan képes azt állítani, hogy normális dolog és jól érzi magát elhízva (15 kilóplusz az nem csak egy kis karácsony utáni pocak), az hazudik. Egyrészt marha egészségetelen, mert később komoly problémákat okozhat a kövérség, másrészről nem sűrűn fogsz nekem olyan embert tudni mutatni, aki kövéren néz ki jól és nem egy normális testalkattal.

2015. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "fogadd el magad fókaként,mert így vagy önmagad"

dolog lassan már világjelenség sajnos.

A "semmi első felvonás" bekezdéstől vonatkozik rád-

[link]


A sportos vagy 15 kiló plusszal meg elég vicces,nem is értem ilyet hogyan írhatsz le?

A sportos jelentése nőknél,hogy 17% alatti a testzsírszázalékod.

Az meg,hogy próbálod itt jellemezni az egészségükre odafigyelő emberek párkapcsolatait teljesen értelmetlen és érthetetlen,hogy ez most hogyan jön ide?

sehogy.


És hogy a kérdésre is válaszoljak,próbálja belőni a srác,hogy nálad a lamantin külső az alap,vagy csak átmeneti állapot.

Amúgy igen érdemes megismerned,mert ha általa elkezdesz egészségesebben,igényesebben élni,az neked is jó.

2015. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!