Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy eltört mindkét...

Lehet, hogy eltört mindkét lábam? :/

Figyelt kérdés
Siettem le a lépcsőn, megcsúsztam, és hatalmasat estem. Ahogy "gurultam le" előbb az a lábam, amelyikkel megcsúsztam, majd a másik került alám. Elképesztően fáj mindkettő, nem bírtam felállni. Rátettek a kanapéra, borogatjuk, holnap első utunk a balesetire vezet. Elképzelhető,hogy akár mindkettő eltört? Abban az esetben mi lesz? Mit fognak csinálni?
2018. szept. 14. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Most menjetek,azonnal, ne várjatok holnapig. A Balesetire menjetek, ott éjjel nappal vannak. Tényleg ne várj holnapig. Ha nincs kocsi, akkor taxi, ha az nem megy a pénz miatt, akkor mentő.
2018. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este nem nagyon tudtam túl sokat aludni.. Reggel elvittek, és sajnos tényleg eltört mindkettő, még az a szerencse, hogy nem kell műteni. A jobb lábamon bokatörés, a balon a sípcsontom repedt meg a térdem alatt. Az egyik lábamat combig, a másikat térdig begipszelték... Egy pár éjszakára benn is tartanak a kórházba, remélem minél kevesebbre. Hogy tudok majd így mozogni? Nem tudom hogy fogom bírni az egész napos fekvést. Az is egy csomó idő lesz, mire suliba mehetek, de oda is hónapokon át kerekesszékben:( Ráadásul most mentem gimibe. A tanulmányokat valahogy csak bepótolom, de a társaságból kimaradok, és amikor visszakerülök is hogy... Emellett kézilabdázom, a sportot is szüneteltetnem kell ki tudja mennyi ideig.
2018. szept. 15. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez elég felelőtlenség volt, mármint ennyit várni vele.

Itt a belső vérzés miatt necces a dolog!


Bár már a lépcsőn rohangászás is felelőtlenség.


Sport? törött bokával 3 hónap mire elkezdheted finomat terhelni!!! utána még kb. 2-3 hónap mire teljes terhelést adhatsz neki!

2018. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csontvelő miatt simán embóliát kaphattál volna,ha úgy törik a lábad!
2018. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!