Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindkét karom eltört, mi lesz...

Mindkét karom eltört, mi lesz most?

Figyelt kérdés

Baromi ciki ilyen kiszolgáltatottnak lenni. Csak nekem ciki, hogy etetni és itatni fognak? Ráadásul a kis és nagy dolgomat se tudom segítség nélkül elvégezni. És anyámon kívül nem nagyon van más aki tudna segíteni. Hogyan kezeljem ezt?

23/F


2017. máj. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
És most mivel írsz, orroddal?
2017. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nemcsak neked kényelmetlen, minden normális, alapból önálló embernek igencsak rossz az ilyesmi. Még jó, ha van rokon vagy barátnő vagy valaki s nem vadidegen csinálja ezeket... Amikor eltörtem a bal csuklóm, gondoltam azokra, akik duplán csinálják ugyanezt s nagyságrendekkel rosszabb nekik, pont a kiszolgáltatottság miatt. Tényleg, ezt hogy oldja meg, akinek nincs karja, mert úgy született? Van, akinek lába sincs. Csak hogy lásd, van, akinek sokkal rosszabb...

De lelkileg nem tudok segíteni, valahogy el kell viselned, tényleg gondolj rá, hogy ideiglenes és legalább van valaki, aki megcsinálja...

2017. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedden lesz műtèt most csak egyik karom van begipszelve de műtèt után mind2 be lesz(gondolom). Nagyon lassan de mozgatom a szabad kezem kis tartományban
2017. máj. 5. 20:29
 4/6 anonim válasza:

Nem ciki, nem a te hibád, hogy eltörtek a karjaid. Most ez van, múló állapot, majd rendbejössz. Meg ha csak könyökig lesz gipszben a kezed, akkor az nem olyan nagy probléma, azzal a legtöbb dolgot meg tudod csinálni egyedül is.


Nekem mindkettő karom tenyérről hónaljig volt gipszben 6 hétig. Semmit nem tudtam egyedül csinálni, még vécézni meg fogat mosni sem, mindenben segítségre szorultam (evés, fürdés, öltözködés). Dehát ez van, muszáj csinálni. Jobbulást neked!

2017. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vallamig leszek gipszelve :/
2017. máj. 7. 09:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit csináltál, hogy mindkettőt eltörted egyszerre?
2017. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!