Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez vállficam lehet vagy...

Ez vállficam lehet vagy gyulladás?

Figyelt kérdés
3 napja nagyon fáj a vállam,éjjel nem bírok tőle aludni. Valahonnan mélyről sugárzik az érzés,nagyjából olyan,mint az idegbecsípődés,csak ez folyamatos. Érdekes,hogy nap közben mikor mozgásban vagyok,akkor egy idő után elmúlik,de éjszaka újra kezdi. Semmilyen fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő nem használ. 2 év után tértem vissza a kondizáshoz és szerdán végeztem tárogatást csigán,másnap reggelre jelentkezett a fájdalom. Ezzel kihez fordulhatok?
2018. szept. 22. 10:24
 1/2 Skatebird ***** válasza:
A vállficam az, ha a felkarcsont feje nincs a vápában, azt biztosan tudnád. De ettől még lehet idegbecsípődés, túlterhelés, gyulladás, szerintem nézesd meg ortopédussal. Jobbulást!
2018. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta voltam csontkovácsnál,megrándult és be van gyulladva.
2018. szept. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!