Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szeretnék segítséget kérni,...

Bandyvagyok kérdése:

Szeretnék segítséget kérni, ugyanis nagyon megvagyok ijedve, mert tegnap este kicsit megmozgattam a testemet Viszont mikor elkezdtem a felülést (az ágyon) 30. felülés körül éreztem valami furcsát a hasamban, Mi lehet a gond? Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
(nem fáj vagy ilyesmi csak mint ha valami nem lenne rendbe a hasammal) Nos csak 16 vagyok, és azok közt is a leggyávább, legbutább, de szeretnék biztosra menni hogy lehetséges e ilyen miatt (felülés és egy kis test edzés miatt) végbélgyulladást kapni? Nagyon félek hogy ez a helyzet mert félek a műtétektől

#vakbél-gyulladás #test edzési gondok
2018. aug. 31. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

"éreztem valami furcsát a hasamban, Mi lehet a gond?"


Szerinted van ember, aki erre bármi értelmeset tudna mondani?

Egy biztos, ha vakbélgyulladásod van, akkor nem az lesz, hogy "valami furcsát érzel a hasadban", hanem fájdalomtól görnyedten fetrengsz az ágyon. Szóval ez nem vakbél.

Amúgy meg ne az ágyon csinálj felülést, teríts le a földre egy tornaszőnyeget és azon edzzél.

2018. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

100000000000000% hogy vakbélgyulladás, azonnal menj orvoshoz

Viccet félretéve szerintem semmi bajod nincs, csak az emésztésed indulhatott be.

2018. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!