Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha történt valami a bokámmal/l...

Ha történt valami a bokámmal/lábfejemmel az jelentkezhet később is fájdalom formájában?

Figyelt kérdés

Ma este, kb 7 óra körül elestem a betonon, kiment a bokám. Lépés közben fordult ki alólam. Utána a földön ülve mozgattam, próbálgattam, hogy fáj-e, de nem éreztem semmit. Mivel a térdemre érkeztem, ezért a térdemen lévő seb foglalt le, hiszen az eléggé fájt.

Hazaértem, nem volt semmi bajom, most viszont 2 órát feküdtem/ültem az ágyban, és ahogy mentem ki fogatmosni éreztem, hogy eléggé fáj a lábfejem. Ha mozgatom az ujjaimat akkor is, ha ráállok teljes súllyal akkor pláne. Érdemes lenne megmutatnom orvosnak? Lehetséges, hogy történt vele valami és később jelentkezett ennek a jele?


Köszönöm előre a válaszokat!


2018. okt. 24. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán lehet szalagszakadás. Én hasonlóan voltam: beleléptem egy gödörbe, és az egyik lábamon sebes lett a térdem. Két órát sétáltam még utána. Aztán aludtam egyet, és amikor felébredtem, nem bírtam ráállni a másik lábamra. Mentő, sürgősségi, szalagszakadás, gipsz...

Szóval mindenképp menj orvoshoz holnap, ha ma esetleg nem voltál még.

2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!