Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy hete nem múló hát fájdalom...

Egy hete nem múló hát fájdalommal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hete el kezdett fájni a hátam edzés közbe (aerobikszerű edzés), vagyis a vége felé de így "szünetben", szóval furcsálltam, mert szerintem pont álltam, tehát nem emlékeszem, hogy rosszul mozdultam volna. Akkor nagyon fájt minden mozgásra, de szerencsére ez másnapra elég rendesen enyhült.


Viszont azóta se múlt el teljesen. Olyan izomlázszerű, néha mintha begörcsölne ha teljesen lehajolok, vagy amikor felülök pl. az ágyból, vagy ha felállok illetve ha lefekszek de utána így elmúlik a mozgás után. Voltam edzeni azóta megint egész jól ment, viszont amikor egy ici picit is ugrálni kellett volna akkor az nagyon fájt.

Konkrétan jobb oldalon fáj de nem a gerincenél hanem a "szélén" kb. középen a lapocám alatt.

24 éves vagyok amúgy, életemben nem volt semmi ilyen bajom.


Volt valakinek ilyen? Mit lehetne ezzel kezdeni?


2018. nov. 12. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál edzés előtt bemelegíteni, nyújtani? Mióta sportolsz? Előtte nem maradt ki sokáig az edzés az életedből?
2018. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulni, leginkább sportorvoshoz.
2018. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, átlag heti 2x edzek kb. fél éve (előtte kimaradt pár éve).

És igen, bemelegítek meg nyújtok mindig.

2018. nov. 12. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Várni.

És kihagyni 1 hetet.

2018. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!