Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipsz levételt követően ha a...

Gipsz levételt követően ha a csont beforrt akkor mely esetekben tudna újra eltörni?

Figyelt kérdés
nem akarom eltörni csak érdekel,hogy mennyire vigyázzak még rá?járok gyógytornára,tornáztatom,de van hogy egy rossz mozdulat csinálok akkor bele nyilall remélem nem törik el egy rossz mozdulattól újra?ha beforrt a csont akkor elég erős, csak akkor tudna eltörni ha ráesnék vagy beütném erősen?

2018. nov. 19. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én gyógytornáztam azt mondták, hogy a "kellemetlenség határáig" terheljük magunkat.

Attól, hogy újra eltöröd nem igazán kell félned. A baj a "beállt ízületekkel" van, nem a csonttal. Mozgasd sokat.

Nekem évekkel ezelőtt tört a karom. A mai napig muszáj megcsinálni a tornát, mert különben pár nap alatt kezd szűkülni a mozgás a csuklómban.

2018. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!