Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek a súlyos zúzódásomm...

Enigmapont kérdése:

Mit tegyek a súlyos zúzódásommal, ami nem lappad?

Figyelt kérdés
Közel 2 hónapja jet-ski balesetem volt. Akkor nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget azt leszámítva, hogy nagyon megütöttem a bokám fölötti külső lábszáramat és majd' elájultam a fájdalomtól. 5 perc múlva lejegeltem, de nagyon bedagadt és fájt, rá másfél hétre pedig tele lett vérömlennyel a bokám és lábfejem kívül-belül, de azt gondoltam, hamarabb meggyógyul magától. Egyébként a sérült területen sokáig nem volt érzés, és volt egy mélyedés. A baleset külföldön történt és sokan voltunk, így nem mentem orvoshoz, a vérömleny kialakulás után nem sokkal pedig újra egy hosszabb külföldi túrára mentem. Közel 2 hónap telt el, nyomásra még midnig fáj, most már egy elég nagy pukli van a helyén és kemény, de nem akar múlni. Tud valaki javasolni valamit, mit csináljak vele? Köszi!

2018. nov. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... Mondjuk orvos.
2018. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nahát! Erre nem gondoltam! Egyéb? (Orvoshoz akkor kellett volna.)
2018. nov. 28. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen,akkor kellett volna. De jobb ha nem vacakolsz hanem megnėzeted. Mondjuk a te labad, szivedjoga egy rosszul összefort bokacsontal ėlned eztán, vagy rossz helyre tapadt szalagokkal nėhányszor újra eljátszva ezzel az egesszel egy rossz lėpės után.
2018. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csontom biztos hogy nem tört, de a vérömleny benn maradt.
2018. nov. 28. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
ne hidd azt hogy nem tört el. nekem 6 hét után vették észre a sajkacsont törésemet.vannak olyan törések amikkel együtt lehet élni és állízület alakul ki amit majd műteni kell.ne vedd fél vállról a dolgokat.menj dokihoz ,röntgen, legalább a lelki ismereted nyugodjon meg
2018. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom megoldani. Persze ahhoz egy szabadnapot kellene kivennem... :o
2018. nov. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!