Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kedves fórumozók! Közepesen...

Kedves fórumozók! Közepesen súlyos vagy súlyos agyrázkódásom van? (bővebben lent) Tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szerda este 10 előtt nem sokkal bevágtam teljes erőből a fejem,csak úgy csattant.Üldözött valaki,én menekültem,nem láttam az asztalt.Az eszméletem nem veszítettem el elvileg,és tudom utána rá fél órára kb mi történt.Viszont fájt az ütés helye abban a percben is nagyon,amikor történt a baleset.Fogtam a kezemmel,nem tudtam elvenni szinte,annyira fájt.Kb 2 órával a trauma után lettek egyéb tüneteim.Hányinger.Ettem is,nem tudtam,hogy nem lehet.Persze a hányinger nem múlott.És szombat van,azóta sem múlott a hányinger,van fejfájás,ahol bevertem ott különösen fáj a helye pl evésnél vagy nevetésnél.Nem múlik a fejfájás meg a hányinger.Mintha bizseregne is néha,ahol bevertem.Meg szédülök is.Sokat próbálok feküdni,de mondjuk fenn sem bírnék maradni.Aludni viszont nem tudok.2 órát aludtam csútörtikön,de felekeltettek.Akkor éjszaka nem tudtam,péntek éjszaka nem tudtam,most elaludtam nagy nehezen dél körül,de valaki telefonált,így egy órát aludtam.Egyébként a mai 1 órás alvás után még arra ébredtem,hogy a bal karom mintha gyenge lenne,picit zsibbadna,de az elmúlt szerencsére.Egy 16 szeletes ct készült,nem kórházban igaz,és még orvos nem leletezte,de az operátor szerint nincs a ct alapján vérzés.Viszont ugye elvileg napokkal később is lehet magas agynyomás a bevérzés és egyebek miatt,ha jól tudom,így a csütörtök esti,baleset után 22 órával készült ct nem teljesen informatív.Mit tegyek szerintetek?Újabb ct,neurológiai szakvizsgálat vagy mi legyen?Ugye sajnos pont szombat van,és kéne feküdnöm.Volt valakinek hasonló sztorija,hasonló tünetekkel?

Előre is köszönöm,aki elolvassa,és válaszol!


2018. jún. 30. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
En bemennek es megnezetnem. Ez nem jatek.
2018. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!