Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a combommal?

Mi lehet a combommal?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve volt, hogy lent fociztam, és körülbelül egy másfél óra után egy kapura lövésnél éreztem, egy kisebb fájdalmat a combomban (belül, gondolom a lovagló izom), de annyira nem fájt, így folytattam a focit. Másnap (nagyon "okosan" bemelegítés nélkül), reggel kezdtem el focizni, és egy kis sima passzolásnál, olyan hirtelen, és akkora fájdalom nyílalt bele a combomba, hogy alig bírtam mozogni, és a focit is egyből abbahagytam akkor. Orvoshoz nem mentem el vele, mert gondoltam, hogy biztos csak egy húzódás mivel nem melegítettem be, úgyhogy pihentetem és majd elmúlik. Viszont most már 1 év telt el, és ez a fájdalom a lábam erőltetése esetén (leginkább labdába rúgáskor), visszajön, nem olyan intenzitással, mint legelőször, de erős azért a fájdalom. Most már úgy vagyok, hogy el kell menni megnézetni, mert valami nincs rendben. Tudom, hogy így vaktában nehéz bármit is mondani, de valaki járt már így, ha igen, akkor milyen kezelést kapott?

2018. nov. 29. 01:36
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Nos, gondolom, pasiból vagy te is. Tudod, mi nem vagyunk az a holmi kis fájdalmakkal orvoshoz mászkáló fajta. Ha fáj az egyik lábunk, sebaj, van másik. Így aztán kb annyit tudunk a dologról, mint te. Én pl meg se tudom mondani, hány sérülés ért már, amit a büdös életbe nem látott doki, és így, 60-on túl egy-egy frontosabb nap igencsak meggyötör.
2021. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!