Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám kb. egy hónapja...

Kiment a bokám kb. egy hónapja, mit csináljak vele, mert még mindig fáj?

Figyelt kérdés

Ha rosszul tartom, akkor még mindig fáj.

Valaki azt mondta, hogy ez örökre ilyen lesz. Ez igaz?

Nem is merek csinálni semmit, futni meg ugrálni se, mert félek, hogy megint kimegy.

Mivel tudnám erősíteni?

Milyen gyakorlatokat csináljak? Van olyan mozgásforma, amit ezután örökre kerülnöm kell?

Egy helyen azt találtam, hogy ugrókötelezni kell, ez nem hülyeség? A sérülés előtt kb. 2 hónappal kezdtem el rendszeresen ugrókötelezni, és én pont arra gondoltam, hogy lehet, hogy azzal tönkretettem a bokám.



2018. dec. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornászhoz menj, neki ez a tanult szakmája, ne laikusokhoz!
2018. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiment boka sajnos sokáig tud fájni, ez az egy hónap még bőven benne van. Tényleg gyógytornára, fizioterápiára kellene menned. Ha elmész a háziorvosodhoz, akkor gondolom ő tud adni beutalót, vagy ha közvetlenül nem is, de ortopéd szakrendelésre adhat, és onnan továbbküldenek majd. Vagy elmehetsz magánban is, ha anyagilag meg tudjátok oldani.
2018. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Orvos látta a bokádat? Ott kellene kezdeni!
2018. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt azt hiszed teljesen rendbe jön? Kell neki jó pár hónap.
2018. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!