Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gépi forgácsolónak lehet...

Gépi forgácsolónak lehet piercingje? Már két hónapja tanulok gépi forgácsolást, most csináltattam egy septumot, csak totál kiment a fejemből, hogy lehet-e ebben a szakmában :/

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
max kiveszed ha dolgozol
2016. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet, törvény tiltja. A végén még megbüntetnek....

Ez is olyan komoly kérdés...

Miért NE lehetne?

Kérdezd meg a műszakvezetőt/főnököt, hogy zavarja-e, ha őt nem, mást sem. Gondolkodj!!!

2016. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ember mi a f---ért flegmázol? Azért van az oldal b----meg, hogy kérdezzünk, ha nem vagyunk biztosak valamiben, te meg itt p---fej módjára válaszolsz... otthon is így szoktad édesanyádnak? Képzeld, hogy ha a k--va esztergagépre nézünk már akkor is védőszemüveg kell, ezért kérdeztem. Mert egy b--inagy karika van az orromban, és bocs, nem akarom emiatt kivenni, ha véletlenül úgy alakul, hogy ezt kérik. Inkább fogtad volna be, ha rendesen nem tudsz válaszolni...
2016. nov. 2. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, azért, mert egy p*cs vagy.

Komoly két hónapja tanulhatod a szakmát. De még véletlen se tanultál semmit munka és balesetvédelemből.

Szerinted miért mondtam, hogy gondolkodj? A buta embereknek ezt tanácsolom.

Még véletlenül sem jutott el a tudatodig, hogy a fémesztergályosok és a faesztergályosok is egyaránt védőszemüvegben és nyitott gép esetén MASZKBAN (b+!) dolgoznak. Mond már el nekem, hogy hol a kugliban akad bele az a "baromi nagy" karika akármibe is?

Az első válaszom nem leszólás akart lenni, hanem rávezetés, hogy mielőtt tök feleslegesen kiírsz kérdéseket ide, azelőtt gondolkodj el kicsit, hátha te is jól tudod rá a választ. Azon kívül minden iskolának, és képesítő intézetnek van házirendje, a műhelyeknek külön műhelyrendje és szinte minden normális helyen ezzel kezdik az oktatást! Mit szabad, mit nem szabad.

Szóval: semmi sem zárja, ki, hogy septum piercinged legyen, miközben (javarészt) nyomkodod a gombokat a gépek előtt.

Majd máskor csak annyit válaszolok az ilyen kérdésekre, hogy: A tudomány jelenlegi szintje szerint semmi sem akadályozza meg a piercing meglétét. (Vagy röviden: Lehet.)

2016. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!