Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fültágításnál szerintem...

Fültágításnál szerintem megrepedt a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
multhet vasarnap raktam bele a 6mm, most hetfon meg a 10(!)mm, mert egy idiota voltam es nem vittem meroszalahot a boltba, es a no 8mm helyett 10mm adott es csak itthon vettem eszre, es furcsa is volt hogy nagy meg hogy nehezen megy bele. Na mindegy meg aznap belement meg minden igaz nagyon fajt. Most az elobb megneztem vakuval belul a fulem mert fajt es nem szokott, es mintha fel lenne szakadva belul vagy nemtudom, igy ilyen csikba rozsaszin. nem verzik meg nem is csak minimalisan gennyedzik,, soha nem is volt ilysn hogy verzik stb Most mit tegyek? Betadin nincs itthon, bekentem bepanthen plusz kremmel, a tagitot mindig fertotlenitem napi 2-3x. maradando lesz ha tenyleg felrepedt? mit tegyek hogy begyogyuljon?

2018. dec. 18. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el gyorsan orvoshoz. Még ha nincs is baj(amit kétlek), jobb ha megnézi valaki, aki ért hozzá
2018. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg idióta voltál, de nem a mm-ek miatt...
2018. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmit. Hagyd bent a tágítót és meggyógyul magától. Nekem 26mm-es füleim vannak és mindig felrepedt benne hagytam és kb 2 nap múlva meg is gyógyult...
2018. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!