Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja a lábamnak?

Mi baja a lábamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap még teljesen rendben voltam, majd reggel arra keltem hogy borzalmasan fáj a lábam, sugároz és feszít. Felkeltem megnézni, a bal lábfejemen a talpamon van ez a "párnácska", az van megdagadva, de ez ugye a nagylábujjhoz csatlakozik, egész addig tart ez a duzzanat és fájdalom. Ez viszonylag kis terület, arra mégis elég hogy ne tudjak ráállni a lábamra, próbáltam keveset sétálni ma és úgy helyezni a testsúlyomat hogy kicsit se nehezedjek rá erre a területre, de így is eléggé fájt. Az éjszakai sajgás legalább nem jelentkezett azóta, csak egy nagyon kicsit érzem, így viszont semerre nem tudok kimozdulni.

Ez mi lehet, és mitől alakult ki ilyen hirtelen? Attól eltekintve hogy kicsit meg van duzzadva semmi bajom nincs, nem is pirosas a felület.

Két opcióra gondoltam, az egyik az hogy mostanában sokat mászkáltam és megerőltettem, de voltak már ennél megterhelőbb napjaim is, nem értem miért pont most jelentkezne ez. A másik pedig, hogy tegnap este begörcsölt a talpam, mondjuk ilyen is volt már korábban mégse lett semmi bajom tőle, de ez volt az egyetlen ami lefekvés előtt történt, nem sérülhettem le.



2019. jan. 4. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Tyúkszem vagy szemölcs nem lehet? Egyébként tud nagyon fájni a megerőltetéstől is, ha sokat sétálsz, futsz pl.
2019. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, az egész "párna" van megduzzadva, de semmi szemölcs vagy dudor nincs a lábaom.

Lehet csak megerőltettem akkor.:/

2019. jan. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!