Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja a lábamnak? Nem...

Mi baja a lábamnak? Nem komoly, ugye?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve elestem a jegen. Bevertem a térdem, körülötte lila volt nagyon sokáig, fájt is, de elmúlt. Viszont ha hozzáértem, akkor még elég sokáig fájt úgy is..

Nem tudom miért, de nem mentem orvoshoz.


Amúgy eléggé ropognak a térdeim, lehet, hogy nem attól, és van rajtam plusz kiló is.


Ebben a két évben elég sokat sportoltam, és attól sose fájt, nem is gátolt..


Viszont egy hónapja eltörtem a másik lábam. Gipszben volt.. mankóztam, de volt, hogy a fekvő gipsz alatt ugráltam..


Azóta megint érzékenyebb a másik térdem... Nem folyamatosan fáj, csak néha érzem, hogy kicsit 'rossz', főleg ha guggolok, vagy ilyenek..


Eléggé félek, mert nem tudom, mi baja..

Nem merek orvoshoz menni, félek, hogy műteni kéne..

De idén végzős leszek, táncolni akarok a szalagavatómon, meg ilyenek..


Semmi komoly, ugye? ha leadnám a + kilókat, lehet, hogy jobb lenne? Bármi tanács?


2015. júl. 29. 16:25
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Orvossal kellene ezt megbeszélned véleményem szerint.
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan hol és hogyan fáj?

Akár az eséstől letörhetett egy porcdarab. Mikor gipszben volt a lábad azt erőltetted és ezért fáj.

szerintem nincs nagy gond :)

2015. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz, egy porcműtét 3 nap alatt terhelhető, 1 hónap alatt simán rophatod rajta. szalag az hosszabb...

neked is jobb lesz ha megnyugszol és tudni fogod, hogy mi van vele.

Próbáld azt meg, hogy nyomod azt a pontot ahol fáj és közben mozgatod a lábad. ha érzed, hogy mozog ott valami akkor biztos hogy porc!

2015. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!