Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a nyakammal?

Mi történt a nyakammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Játszottunk a barátommal aki elég magas, a nyakába ültem felállt és saját hibámból leesetem és úgy estem hogy a nyakam az ágy szélébe vertem ami fa

Nagyon nagyon fájt mondtam is neki ez kb 2 hete történt és azóta nem fájt csak ha nyomom, de tegnap voltunk síelni és nagyon elkezdett fájni

Ha a párnára háttal fekszem akkor is fáj és ha megfogom érzem hogy be van ott dagadva

Az egyik csigolyámra estem pont 😔 és azóta fáj

Szerintetek mi történhetett, érdemes ezzel bemennem a kórházba?



2019. jan. 20. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy röntgent csak kellene csináltatni. Mi van, ha megrepedt a csigolya? Hogy fog összeforrni normálisan, ha nem tesznek rá nyakmerevítőt? Következő esésnél akár el is törhet...
2019. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csigolya repedés, zúzódás, csigolya csúszás.. sok minden lehet. Igazából a sérülés után azonnal menni kellett volna balesetire, mert lehet hogy még akkor rögzíteni kell(ett volna) a nyakat. Úgyhogy mindenképpen orvos.
2019. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen
2019. jan. 20. 18:03
 4/6 A kérdező kommentje:

És ezzel hova menjek be ?

Mert a baleseti azt már akkor kellett volna

2019. jan. 20. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy lehetséges megoldás a körzeti orvos, aki beuatalót ad pl reumatológiára. Persze ez esetben a több hónapos várolistát nem szabad elfogadni, azonnali vizsgálat kell!

A másik megoldás a baleseti, ahol elmondod hogy 2 hete sérültél meg. Számíts rá, hogy erre majd irgalmatlanul leb..nak mint a pengős malacot, de utána vélhetően ellátásba vesznek.

2019. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megyek majd az orvosomhoz
2019. jan. 21. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!