Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan 4 hete volt, hogy...

Lassan 4 hete volt, hogy kiugrott a vállam, kaptam kötést, ha most leveszem akkor ugye nem fog kiugrani megint ha mondjuk pl felveszek egy pulóvert?

Figyelt kérdés

Jöv.hét pénteken kell mennem orvoshoz, de holnap már muszáj mennem dolgozni, ahol már szükségem lenne mind2 kezemhez, szóval levenném.

Megröngtenezték és nem találtak semmit.


2019. jan. 27. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem terhelném, csak a mindennapi feladatokhoz kéne és félek, hogy megint kiugrik.
2019. jan. 27. 12:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem találtak semmit, mert nem volt csontsérülésed, viszont a szalagok megnyúltak, hisz ficamod volt. Ahol egyszer ficamod volt, ott ha nem vigyázol később is lesz, szóval a félelmed teljesen jogos. Én biztosan nem venném még le a kötést, de nem az én vállam.
2019. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted honnan az istenből tudjuk, hogy ki fog-e ugrani a vállad??? Jósoljunk meg kávézaccból?
2019. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni, sajnos előfordulhat bármikor.
2019. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem mennék dolgozni, és nem venném le a kötést. De nem vagyok a helyedben.
2019. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell megjosolni, csak tapasztalatokra voltam kivancsi, hogy ficam utan 4 hettel mit bir a vall.
2019. jan. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!