Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAirnél vettem jegyet és...

A WizzAirnél vettem jegyet és mivel kis poggyászt választottam, több cucc beférése érdekében, lehetséges-e az, hogy pl. a nadrág alá felveszek még egy rövidnadrágot, és pl. két pulóvert veszek fel?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig az hogy téli kabáttal mit tegyek? Azzal fel lehet szállni a repülőre?

2014. jan. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadon hordva azt viszel fel, amit akarsz. Szerintem jó csöves megoldás, de sokan csinálják. Télikabát természetesen mehet, az is a ruházat része.
2014. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hah köszönöm a gyors választ:) hát akkor leszek egy napig csöves:D
2014. jan. 5. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

YouTubeon látható több ilyen videó ahol 10 póló, pulóver van egymáson valakin. ;-)

Csöves megoldás az igaz, de ha spórolok vele sok ezer forintot akkor megéri...

Mondjuk ha jól össze izzadod akkor kint kezdhetsz mosással :-)


Varrhatsz amúgy kabátba nagy zsebet is, ahová akár laptop is elfér.

Törülközőt is magadra tekerheted ruha alatt. Kis fantázia és annyit viszel ingyen amit nem szégyellsz!

Csak ugye folyadékot nem sokat tudsz így vinni ha nincs feladott poggyász..

2014. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten e célra árusítanak málhamellényt, fapados mellény néven is. Egy fél bőröndöt magukra pakolnak az emberek. Előferdül.
2014. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban, az a jó megoldás, ha minél több cuccot magadra veszel, a repülőgépen nincs meleg (szerintem pont ezért). Érkezéskor lehet vetkőzéssel kezdeni, vigyél egy nagy zacskót.


A télikabátot be lehet tenni az ülések fölötti csomagtartóba, sőt a kis méretű kézipoggyászt is. Tehát nemcsak az ülés alá.

2014. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A télikabátot be lehet tenni az ülések fölötti csomagtartóba, sőt a kis méretű kézipoggyászt is. Tehát nemcsak az ülés alá."


Wizzairnél az elsősorban a nagyméretű kézi poggyászok helye. Ha esetleg marad hely, akkor persze mehet más is, de elsősorban azoknak kell ott hely, hiszen azok máshol biztosan nem férnek el.

2014. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!