Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért vérzik a pc lyuk?

Miért vérzik a pc lyuk?

Figyelt kérdés
Júniusban csináltattam köldök piercinget egészen decemberig a titán volt benne amit akkor raktak bele mikor csináltattam..Nem volt az idő alatt sem gond mentes mert sokszor gennyes volt de java részt szép volt nem volt vele Olyan nagy baj...december végén kicseréltem sima fémre 1 hete kb a tetején lett ilyen duzzanat szerű kis gömb tegnap este vettem tetrant bekentem ma reggel megmozgattam kijött a lyukból pici seb és vérzett megijedtem és kivettem az ékszert...mi lehet ez?? Volt valakinek ilyen?? Helyesírás tudom nem figyeltem most nem is érdekel aggódom hogy vissza tehetem e nagyon megszerettem!! Írjatok kérlek..
2019. febr. 21. 08:24
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy begyulladt. Nekem orr piercingem volt és ugye nekem vadhús vag mi nőtt oda és be is gyulladt. Az az jelenti hogy nem bírja az ékszert. Ki kell venni és megvarni míg elmúlik a gyulladás ha össze for akkor újra kell az egészet. De ha piercingesnél csináltattad akkor nem kellene problémának lennie. Én magamnak szúrtam át az orrom egy steril tűvel kb. Ket het alatt be is gyulladt és gennyesedett. Na m1 azt ajánlom hogy vedd ki és ha van akkor gyógy pc-t rakj be. Gondolom én.
2019. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És azthiszem emiatt vérezhet is.
2019. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kivettem begyógyult de sajnos beforrt...

Várok egy hónapot és újra szuratom mert megszoktam és hiányzik fura hogy nincs ott

2019. márc. 3. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!