Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » NAGYON SÜRGŐS! Elestem és...

NAGYON SÜRGŐS! Elestem és nagyon fáj a bokám, nem tudok elsétálni az orvoshoz/kocsihoz, de nem akarok mentőt hívni, mert nem tört el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miután elestem még rátudtam állni, sétáltam is haza úgy kb 400 métert, de pihentetés után egyre jobban és jobban fáj. Tettem rá hidegborogatást, de csak a dagadság ment le kicsit.

2019. márc. 31. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Taxi, ismerős?
2019. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívsz egy taxit.
2019. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eltört. Hívj egy taxit miután megtudtad hol van ügyeletes traumatológia?
2019. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy nem tört el? Röntgen szemed van?
2019. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz a mentővel, mert sok helyen előreveszik traumán. Te döntesz, de semmi okod azt feltételezni, hogy nincs eltörve, vagy akár repedve, nem beszélve a szalagokról, ízületekről, amik sérülhetnek és ha nem kezelik, berögzül, akkor meg nem fogsz tudni rendesen vele menni.
2019. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú basszus, most mindenki bokabajos?


Én is estem egyet, utána még mászkáltam, azt hittem majd elmúlik, hazamentem, borogattam...aztán gondoltam csak el kéne menni a balesetire és EL VOLT TÖRVE!! Igaz nem szilánkosra és nagyon szarul, de el volt.

Szóval mindenféleképp menjetek orvoshoz ha nem tudtok ráállni..

Látom nem mai kérdés, de hátha valaki olvassa később.

2019. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!