Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Több, mint egy éve tartó...

Több, mint egy éve tartó csuklófájdalom (korlátoz). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdvözlet! Több, mint egy éve fáj mindkét csuklóm. Sajnos nagyon korlátoz mindenben, de: elvileg nincs elváltozás, röntgen és ultrahang semmit sem mutat, elküldenek a kórházból. Konkrétan olyan alap dolgokat nem tudok megcsinálni fájdalom nélkül, mint mondjuk egy doboz eltolása. Amint a kézfejem visszahajlik (toló mozdulatnál pl.), nagyon erős és intenzív fájdalom nyilal a csuklóm közepébe (bár körkörösen is érzékeny). Kenegettem Flector géllel, de nem hatott. Mivel izomépítő sportot (testépítést) végeztem sokáig, 1 évet kihagytam emiatt. Azóta is fennáll a probléma.


Mi történt?: 140 kg-ot emeltem fel (felhúzás), majd másnap éreztem, hogy valami nem stimmel, de igazán csak harmadnapra jött elő a fájdalom és azóta is tart. Nem dagad be, akkor sem dagadt fel, semmilyen nyoma nem volt annak, hogy sérülésem lett volna (az emeléskor és utána közvetlen sem éreztem semmit).


Hová forduljak már? Miket próbáljak még ki? Ötletek?



2019. ápr. 14. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Néha ropog is a csuklóm. Ezt saját magamnak is előtudom idézni, amennyiben jobbra vagy balra csavarom "ütközésig".
2019. ápr. 14. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a HillVital - Maximum Balzsamot.
2019. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!