Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Ez vajon hanyadfokú égési sérülés lehetett?

Forró vasra tenyeteltem kiskoromban. Arra nem emlékszem, hogy akkor hogy nézett ki, csak arra, hogy sokáig sebes volt és időbe telt, míg így nagyobb darabokban levált a seb.

Azért kérdem, mert intenzíven voltam pár napot, de így visszagondolva szerintem nem volt olyan súlyos. Vagy csak azért tartottak bent, mert gyerek voltam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: égés, égési sérülés, baleset, tűz, másodfokú égés, harmadfokú égés

ápr. 15. 09:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Belevágtam a péniszembe. Mit tegyek?
Ez miért van? Ne foglalkozzak vele?
Gyerek leesett, medence csontját ütötte meg, ez esetben mi a teendő?
Hanyadfokú égési sérülés lehet ez?
Ez hányadfokú égési sérülés lehet?
Ez hányadfokú égési sérülés? Mit csináljak vele?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!