Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jól telibevertem a kezem, rá...

Jól telibevertem a kezem, rá érek a dokival?

Figyelt kérdés
Tegnap este futottam a konyhába és bevertem a kézfejem, pontosabban asszem II metacarpus csontot a szekrény oldalába. Akkor ott irdatlanul fájt, szúrt, hasított és szépen be is dagadt. Mivel ünnep van, rokonok nálunk vannak pár napot, így nem szivesen mennék most orvoshoz, főleg hogy nagyon vidéken lakom. Kérdésem hogy rá érek vele kedden menni persze ha nem javul. Amúgy működik a kezem, forgatásra kissé nyilal, illetve néha rá kezd és lüktet..de rendesen tudom használni. Tudom itt senki nem orvos így inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi, köszönöm :)

2019. ápr. 21. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A kéz dagadása,törésre utal.Fontos , hogy jól forrjon össze , ha eltört esetleg.(Én sem hittem el, amikor a lábujjam eltört és meg is repedt a csont régen, ráesett 1 üveges cola.) Egy röntgen kiderítené ezt.Fel kéne keresni az ügyeleti kórházat. Lehet, hogy be is gipszelnék. Így csak idegeskedsz, hogy mi lehet a baj. Szerintem menj be és te is nyugodt leszel, ha kiderül.
2019. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igazad vam, csak nem akarom itt hagyni a családot :( de persze ök is azt mondják nézessem meg. Az meg nem semmi hogy egy üvegtől szét ment a lábujjad :o :o
2019. ápr. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!