Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez agyrázkódás? SOS

Ez agyrázkódás? SOS

Figyelt kérdés
Hanyatt estem, és a laminált padlóba ütöttem a fejem.Utána abban a pillanatban nem pontosan emlékeztem mindenre, de mostmár emlémszem 3 órával később.(közben aludtam).Fáj még a fejem, de nem azon a ponton hanem mint amikor vízhiány miatt fáj a fej.Kicsit rossz volt a közérzetem miután felkeltem az alvásból, de már jól vagyok, hányingerem nem volt.Lesz valami komoly bajom?Ügyeletre azért nrm akarok menni, mert tesómnak is volt ilyen,de aztán semmi baja nem volt, három napot volt a kórházban úgy ,hogy teljesen jól volt.

2019. ápr. 21. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pupilla reflex hiánya, hányás, aluszékonyság. A 3 tünet közül bármelyik megvan, akkor kórházba kellene menni megfigyelésre, mert agyrázkódásod van.
2019. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadék ivása meg sötétitett szoba ....nincs internetezés meg tv csak pihenés
2019. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem nincs vérömleny ,vagy ilyesmi..

A pupillám "működik",nem hánytam, és hányingerem sincs, és nem vagyok aluszékony, azért feküdtem le, mert tudom, hogy ilyenkor az a jó.

2019. ápr. 21. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!