Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejem, lehet...

Bevertem a fejem, lehet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés
Rám esett a kinyithatós szekrény ajtaja erősen,hajas területre és nőtt oda egy púp.Egyenlőre csak nagyon fáj nincs tünetem ,menjek el az ügyeletre? 16L

2019. márc. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Igen, menj!
2019. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Belül fáj, vagy a púp kívül? Le fognak pontozni, de ha csak kívül, akkor szerintem fölösleges az ügyeletre menni. Sőt, ha belül, de nem rosszabbodik, nem szédülsz, nem hánytál stb., akkor se biztos, hogy érdemes menned, legalább telefonon kérdezd meg előtte.


Ha rosszabbodó fejfájásod van vagy még mindig szédülsz, akkor meg egyedül semmiképp ne indulj el, előbb mindenképp telefonon beszélj velük. Lehet, hogy inkább mentőt küldenek, minthogy esetleg összeess útközben.

2019. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hánysz akkor teljesen felesleges ezzel az ügyeletre szaladgálni.
2019. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fáj belül is a púp szinte salyog a fejem.most csak kicsit szédülök ,de nem tudom
2019. márc. 16. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett? Megmaradtál? Voltál orvosnál?
2019. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam ,sajnos agyrázkódásom van .
2019. márc. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!