Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fájó boka, mit tegyek?

Fájó boka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Immár két hete, hogy séta közben rosszul léptem és feldagadt a bokámnál az a kis csont körüli rész. Az első nap alig tudtam ráállni, de aztán kicsit jobb lett, de a mai napig duzzadt az a része és fáj, ha mozgatom. Kenegettem, felpolcoltam, borogattam, de nem nagyon segített. Esetleg javasolnátok valamit, hogy még mit tehetek?

2019. ápr. 25. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
orvos?
2019. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Sebészet az SZTK-ban, nem kell beutaló, és rögtön helyben megcsináltatják a röntgent, ha úgy ítéli meg a sebész.
2019. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röntgent akkor lenne értelme csinálni, ha gyanús, hogy törött. Ha rá tudott állni akkor valószínűleg nem az, a szalagszakadást/húzódást viszont nem jelzi a röntgen.
2019. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt is a sebész fog segíteni.
2019. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csinálnak röntgent, kézrátétellel nem fogják tudni megmondani mi a helyzet. De ami azt illeti, ilyesmivel nem két hét múlva kell menni, hanem azonnal be a balesetire..
2019. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy megcsinálják, csak nincs értelme. Ultrahanggal kéne megnézni a szalagok állapotát.
2019. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvos meg fogja oldani, higgyétek el, és tudni fogja, minek van értelme.
2019. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, de a röntgen nem mutatja a szalagokat így ők is csak annyit mondtak, hogy nincs eltörve, polcoljam, jegyeljem...
2019. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!