Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Meddig lesz meg gipszben a bokam?

16 eves vagyok (lany) egy rossz lepess miatt tegnao be kellett gipszelni a bokamat.

Kinek mi a tapasztalata, tudtok otleteket, praktikakat mondani a gipszes hetekre? Kinek milyen hasonlo esete volt?

Koszi szepen a valaszokat, szep napot mindenkinek😊

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, gipsz, boka, láb, hét, fásli, sérülés, baleset, lépés, kórház

ápr. 1. 23:23  Privát üzenet  

A válaszok
Az attól függ, hogy törés volt-e, mi tört, szakadás volt-e, mi szakadt, műteni kellett-e?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 1. 23:33 Privát üzenet

Szia!

Én eltörtem a bokám, 3 hét múlva szedik le a gipszet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 5. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
NAGYON SÜRGŐS! Elestem és nagyon fáj a bokám, nem tudok elsétálni az orvoshoz/kocsihoz, de nem akarok mentőt hívni, mert nem tört el. Mit tegyek?
Miért dagad megint a bokám?
Eltort a bokam es szerintem mozog a gipszben ez normalis?
Bokám gipszben. Vérhígítót kell szúrjak a hasfalba. Nektek látszott a helye, Nekem igen, sőt az egyik borzasztó kék (5cm átmérő). Normális?
Az normális ha sajog/fáj a bal bokám a gipszben mert eltört?
Eltörött a bokám szilánkosan, műtötték, most gipszben van.1. Mit tegyek/egyek-igyak, hogy gyorsan gyógyuljon? 2. Amikor a fekvő gipsztől megszabadulok szobabicikli segítené a rehabilitációt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!