Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem tudom letenni a sarkam...

Nem tudom letenni a sarkam bokaficam utan?

Figyelt kérdés

2 hete erestem biciklivel,azonnali bokafajdalom,nem tudtam raallni. 4 napig otthon fekudtem,jegeltem,mivel nem javult elmentem az ugyeletre,onnet egy rontgenre ami nem mutatott torest,haza lettem engedve ket mankoval,gyogyszerrel,es hogy pihentessem.

Erintesre,mozgatasra mar egyaltalan nem faj,jarni is tudok vele mar manko nelkul is,egyetlen baj hogy a sarkam nem tudom letenni.Amint megprobalom erzem,hogy huzodik,es nagyon faj.

A duzzanat mar szinte teljesen eltunt,egy csikban a bokam alatt meg lila folt huzodik.Naponta tornaztatom terheles nelkul,pipa is megy mar vele ugy ahogy de amint terhelem a sarkam,vagy ugy probalok meg felallni hogy nem labujjhegyen,szinte elesek. Gyulladas csokkentot es kremet kaptam ra,mindketto kezd kifogyni.


Otletek mi lehet a baj?A serules miatt,vagy mert tul hamar feladom? Egy helyben allva ra tudok allni teljesen,de amint elindulok ugy,rogton dolnek is el.



2019. máj. 6. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínüleg az Achilles vagy a tibialis posterior ín sérült, ill. gyulladt. Türelem. 4-6 hét a gyógyulási idő, amikor már óvatosan terhelheted, de még akkor sem lesz tökéletes.

És ha nem javul, mindenképpen menj vissza az orvoshoz.

2019. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldtem privatot
2019. máj. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!