Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kislábujjam nagyon megnyomód...

A kislábujjam nagyon megnyomódott, lila egy hete, sebészet?

Figyelt kérdés
"Legyezőlábujjaim" és szélesebb lábfejeim vannak, (sok bajom van velük) a kisujjam meg alapból olyan mintha a csont egy kis golyóalakú valami lenne, körmöm szinte ezért nincs is. Nem néz ki olyan szörnyen mint ahogy hangzik. (Mindez örökölt) szóval a cipőm amit már vagy 1 hónapja hordok napi szinten beljebb szorította a kicsit, és azóta fáj a csontnál, bedagadt, lila piros színváltós. Gondoltam elmúlik erre tettem krumplit, kamillát, jeget, mindent. De nem. Egy hétig cipő nélkül pihentem itthon de semmi. Csak puha sportcipőben bírok lenni, nagyon fáj. Egyszer voltam így a doki elküldött és kb hülyének nézett hogy ilyen kis dologgal hozzámegyek. A kis dolog is túl nagyon fájni. Mit csinálnátok?
2019. máj. 8. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Színe alapján akárel is törhetett, bár akkor sem nagyo tudnak vele mit csinálni, ilyenkor merev talpú cipőt szoktak javasolni. Sebészet, ha nem javul.
2019. máj. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!