Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor menjek háziorvoshoz?

Mikor menjek háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Május 11.én szombaton munkaközben a jobb bokám magam aláfordult, kivittek a sürgősségire ahol azt mondták duzzanat van rajta és bokaficamom van, szalagszakadásom nincs. 1 hete pihentetettem, járni nem tudok csak ugrálok mint egy veréb. Háziorvosnál volt a párom elvitte a papírjaimat,de azt mondta az orvos jó lenne ha jövő héten ki tudnék menni hogy megnézze de még mindig nem tudok vele járni! Javult már, a duzzanat lejjebb ment csak fájnak a mozdulatok.

Bokarögzítőt is kéne vennem de oda se tudok elmenni a bokám miatt, autónk nincsen és egy kicsi faluban élünk, szomszédok dolgoznak nem tudnak elvinni. Félek mi lesz így velem, itthon pihentettem, jegelem és kenőcsöt teszek rá. Mikor tudok megint járni? És az orvosnak mit mondjak ha nem tudok kimenni?

23/f



2019. máj. 19. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívdz egy taxit
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!