Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a fülem mögött? Mi...

Mi lehet a fülem mögött? Mi az a fehér "korpa"?

Figyelt kérdés

Már csecsemő köröm óta kivan lyukasztva a fülem.

Régen nagyon sokszor hordtam fülbevalót, szinte állandóan.., de manapság (az elmúlt 3 évben), csak alkalmakkor (körülbelül havonta 5-szor ( kb. egy alkalom = 12 óra)). A füllbevalóim egytől-egyik bizsuk, mindig is ázok voltak.

Az elmúlt egy évben észrevettem, hogy valami, leginkább a korpához hasonló fehér porzékony dolog termelődik a fülem mögött, kb 10 óránként, mindig újra és újra.

Ezt mindig lekapartam onnan, és nem tudom, hogy ezért, vagy másért, de egy hosszú csíkban egy hatalmas (vágáshoz hasonló "seb" keletkezett ott.

A fülem amúgy teljesen normális, jól hallok.., a lyuk körül nem kemény, egyszerűen csak eléggé fáj, ha hozzá érek a fülem mögött ahhoz a sebhez, illetve már érdekel, hogy mi az a fehér "korpa".

Valaki tapasztalt már ilyet?


2019. máj. 30. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gombásodás. Hetente egyszer alkohollal át kell törülni az érintett bőrfelületet.
2019. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaj van a füled mögött.
2019. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fül van a vajam mögött.
2019. máj. 31. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Elött.
2019. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!